25 Yaşındaki Genç Edilli'de Canına Kıydı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

25 Yaşındaki Genç Edilli’de Canına Kıydı

Bu haber 21 Nisan 2017 - 13:15 'de eklendi ve 52 kez görüntülendi.

Akçakoca’da bunalıma giren 25 yaşındaki Mehmet Tice, Edilli köyünde bir campingde tüfekle intihar etti.

Gece saat 23.30 sularında meydana gelen olayda, Mehmet Tice’nin zaman zaman yanında çalıştığı campingin sahibi Ömer B. ile maç izlerken, ayrılarak başka bir odaya geçtiği ve orada işyeri sahibine ait tüfekle intihar ettiği belirtildi.

İntihar sonrasında odaya giderek Mehmet Tice’ye yardım etmeye çalışan Ömer B.’nin jandarma ve ilk yardım ekiplerine haber vermesiyle ekiplerin olay yerine derhal geldikleri belirtilirken, Mehmet Tice’nin olay yerinde hayatını kaybettiği ifade edildi.

Adıyaman Kahta nüfusuna kayıtlı olan 25 yaşındaki Mehmet Tice’nin uzun süredir sürekli bir işinin olmadığı, zaman zaman campingde çalıştığı öğrenildi.

Mehmet Tice’nin ailesinin İstanbul’da yaşadıkları, kardeşi de Akçakoca’da oto sanayide çalışan Tice’nin kısa bir süreliğine uzman erbaşlık yaptığı ve nedeni henüz bilinmemekle birlikte, askerlikten uzaklaştığı bilgisine ulaşıldı.

Mehmet Tice’nin yakınlarından alınan son dakika bilgilerine göre ise, cenazesinin Düzce Üniversitesi Tıp fakültesinde otopsi işleminden geçtiği, şu sıralarda cenazenin Akçakoca’ya getirildiği ve cenazenin yarın Akçakoca’da defnedileceği öğrenildi.