4 kişi vefat etti… 20.03.2017 Pazartesi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

4 kişi vefat etti… 20.03.2017 Pazartesi

Bu haber 20 Mart 2017 - 9:31 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

 

1- Göktepe köyünden Remzi Solak’ın oğlu; Nevzat Solak’ın ağabeyi; Erkan ve Esra Solak’ın babaları, Kıbrıs gazisi HASAN SOLAK vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Merkez camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Göktepe köyü Çay mahallesinde defnedilecektir.

2- Doğancılar köyünden Hasan Kocaman’ın eşi; Ahmet Hayri, Mehmet Emin, Ali Sami Kocaman’ın yengeleri EMİNE KOCAMAN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Düzce Dereliköy’de cenaze namazı kılınarak Dereliköy’de defnedilecektir.

3- Kalkın köyünden merhum Tahir Delihasan’ın oğlu; Adem ve İlyas Delihasan’ın abileri; Murat, Yavuz Özver’in babaları YUNUS ÖZVER vefat etmiştir.

Cenazesi bugün öğle namazını müteakip Hendek Merkez camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Hendek’te defnedilecektir.

 

4- Tahirli köyünden merhum Ali Uyar’ın oğlu; merhum Mahmut ile Mustafa, Nurettin Uyar ve Ayşe, Emine, Hatice’nin kardeşleri; Fatih Ali Uyar, Figen, Filiz’in babaları NUSRET UYAR vefat etmiştir.

Cenazesi bugün ikindi namazını müteakip Tahirli köyünde cenaze namazı kılınarak Tahirli köyünde defnedilecektir.

Akçakoca Gazetesi olarak merhume EMİNE KOCAMAN ve merhum HASAN SOLAK, YUNUS ÖZVER ve NUSRET UYAR’a Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ise başsağlığı dileriz.