46. YIL ANISINA AKÇAKOCA'DA DA ÜCRETSİZ DAĞITILDI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

46. YIL ANISINA AKÇAKOCA’DA DA ÜCRETSİZ DAĞITILDI

Bu haber 13 Ocak 2018 - 12:21 'de eklendi ve 56 kez görüntülendi.

Milli Gazete’nin kuruluşunun 46. yıldönümü anısına tüm Türkiye’de olduğu gibi Akçakoca’da da yüzlerce gazete ücretsiz olarak dağıtıldı. 

Saadet Partisi’nin tüm il ve ilçe teşkilatları tarafından aynı günde her yerde ücretsiz dağıtılan Milli Gazete’nin son sayısı, Akçakoca sokaklarında da dağıtıldı. 

Saadet partisi ilçe yöneticisi olan ve aynı zamanda 15 yıldır Milli Gazete’yi her sabah abonelerine ulaştıran Bahattin Top’da bu özel günde arkadaşlarıyla birlikte cadde ve sokakları dolaşarak esnaf ve vatandaşlara gazete dağıttı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Bahattin Top, ”Partimizin genel merkez yönetimi tarafından alına bir kararla, gazetemizin kuruluşunu 46. yılında tüm Türkiye’de olduğu gibi Akçakoca’da da ücretsiz dağıtımını gerçekleştirdik. Bu özel günde normal abonelerimizin yanı sıra fazladan yüzlerce gazeteyi yanımıza alarak esnaflara ve vatandaşlara verdik. Her kuruluş yıldönümünde yapılan dağıtım işini Allah’ın izniyle her sene tekrar edeceğiz. Gazetemizin sloganı olan ‘Hak Geldi Batıl Zail Oldu’ anlayışını daha fazla gazete okuruyla buluşturabilmek için daha fazla çalışacağız” şeklinde konuştu.