SP'den Yeni MHP İlçe Yönetimine Ziyaret | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

SP’den Yeni MHP İlçe Yönetimine Ziyaret

Bu haber 31 Mart 2017 - 17:29 'de eklendi ve 127 kez görüntülendi.

Saadet Partisi Akçakoca İlçe Başkanı Mustafa Zorlu ve yönetim kurulu üyesi arkadaşları, yeni oluşturulan MHP İlçe yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Saat 14.30’da gerçekleşen ziyarette bir konuşma yapan SP İlçe Başkanı Mustafa Zorlu, ‘’Ülkemizin içinden geçtiği bu zor dönemde, toplumumuz maalesef evet – hayır diye ortadan ikiye bölündü. İnşallah bu referandumu hayırlısıyla atlatırız, ülkemiz bir rahata erişir’’ şeklinde konuştu.

Daha sonra MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, bu nazik ziyaretlerinden ötürü konuk heyete bir teşekkür konuşması yaptı.

Yeni atanan bir ilçe yönetimi olarak referandum sürecinin zorluklarını yaşadığını ifade eden Özensel, yönetim olarak kongre kararı aldıklarını ve referandumun ardından ilçe kongrelerini gerçekleştireceklerini söyledi.

Başkan Özensel ilçe kongresi sonunda, son dönemde kendi partilerinde oluşan ayrışmaların da ortadan kalkacağını ve MHP’lilerin canı gönülden tek çatı altında toplanacaklarına olan inancını yineledi.

Saadet partililerle MHP yönetiminin sohbeti, bir süre daha referandumun ve genel siyasetin konuşulduğu bir atmosferde devam ederken, her iki parti başkanı da çalışmalarında birbirilerine başarı ve kolaylık temennilerini iletti.