Abant Kahvecisi ile zorunlu nikahımız sona erdi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Abant Kahvecisi ile zorunlu nikahımız sona erdi

Bu haber 17 Ekim 2020 - 18:12 'de eklendi ve 4.075 kez görüntülendi.

 

Akçakoca Belediyesi, Abant Kahvecisi isimli firma ile olan bütün hukuki ilişkisini sona erdirdi. Esentepe bölgesinde faaliyet gösteren Abant Kahvecisi isimli kafeteryanın ismi değiştirilerek Akçakoca Kahvecisi oldu.

Abant kahvecisi ile sözleşmesi bittikten sonra yenilemeyen Akçakoca Belediyesi, kendi markası olan Akçakoca kahvecisi olarak hizmet vermeye devam edecek. 


Değişikliğin ardından işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm malzemeleri bundan böyle Akçakoca’dan alacaklarını  belirten ABİTAŞ Müdürü Hakan Öztaş, yaptığı açıklamada, artık Abant Kahvecisi ile göbek bağlarının olmadığını, bundan sonra fiyat ve ürün çeşitliliği konusunda daha özgür olduklarını söyledi. 

KENDİ MALIMIZ OLDU

Sözleşme şartları gereği işletmenin tüm malzemelerinin Abant Kahvecisi’nden temin edildiğini ancak sözleşme bittiği için zorunluluğun kalktığını belirten Öztaş şunları söyledi:

”Abant Kahvecisi ile olan sözleşmemiz bitti. Kendi bünyemizde Akçakoca Kahvecisi olarak Çınar Caddesi’nde işletmemiz vardı. Akçakoca kahvecisi adı altında Esentepe’de bir oluşum daha gerçekleştirdik. Artık oradaki kafe de tamamen Akçakoca Belediyesi’nin kendi himayesinde” dedi.

 

 

 

 

 

.