AİLEDEN GÖRMEDİNİZ… OKULDA DA MI BİR ŞEY ÖĞRENMEDİNİZ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AİLEDEN GÖRMEDİNİZ… OKULDA DA MI BİR ŞEY ÖĞRENMEDİNİZ

Bu haber 23 Eylül 2018 - 10:29 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

Türk tiyatrosunun son temsilcisi İsmail Dümbüllü’nün sahneye hıyar atan seyirciyle yaşadığı ilginç bir anısını bilmeyen yoktur.

Çengelköy’de bir açık hava sinemasında düzenlenen oyunu beğenmeyen seyirci sahneye salatalık fırlatmış…O sırada oyununu sergilemekte olan geleneksel tiyatronun son temsilcisi İsmail Dümbüllü yere eğilip hıyarı almış ve şöyle demiş: “Biri kartvizitini düşürdü, oyundan sonra gelip kulisten alsın.”

Akçakoca’da çevreyi gelişigüzel kirleten, etrafta çöp kovaları olmasına rağmen, yedikleri içtikleri şeylerin artıklarını orta yere savuran ”kartvizit” sahiplerine çevreye saygılı vatandaşların tepkisi yüksek.

Cumhuriyet mahallesi Esentepe mevkiinde bulunan yeşil alanda ortaya çıkan çöplük görüntüsü, bölge halkının dikkatinden kaçmamış olacak ki, bölgeye giden temizlik personeli temizliğe başlamadan önce WhatsApp ihbar hattımıza bu çirkin manzaranın fotoğraflarını atmış.

Bölgede işyeri olan esnaflar ise, bazı Akçakocalıların bu kadar vurdumduymaz davranmasını ayıpladıklarını ifade ederlerken, asıl temizliğin kirletmemekten geçtiğinin altını çizdiler.