AK KADINLAR İGM BAŞKANI YILMAZ'I ZİYARET ETTİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AK KADINLAR İGM BAŞKANI YILMAZ’I ZİYARET ETTİ

Bu haber 11 Mayıs 2018 - 22:09 'de eklendi ve 89 kez görüntülendi.

Ak Parti Akçakoca Kadın Kolları İlçe yönetimi, çiçeği burnunda İl genel Meclisi (İGM) başkanı Ayfer Yılmaz’a bir tebrik ziyareti gerçekleştirdi.

İGM Başkanı Dursun Çakır’ın Ak Parti Düzce milletvekili aday adayı olmak için başkanlığından istifa ettiği İGM’de yapılan seçimlerde Akçakocalı İGM üyesi Ayfer Yılmaz oy birliğiyle başkanlığa seçilmişti.

İGM Başkanı olduktan sonra yoğun bir tebrik ve karşılama programına giren Ayfer Yılmaz’a bugün bir ziyarette hemşehrisi ve partidaşı kadınlardan geldi.

Ayfer Yılmaz’ın başkanlık makamında gerçekleşen ziyaret, bir saate yakın sürerken, Yılmaz Ak Parti İlçe Kadın Kolları yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

Ak parti Akçakoca Kadın Kolları başkanı Lehuza Sarıca’da Yılmaz’ın başkanlığını tebrik ederek, ilk kez bir kadın siyasetçinin İGM başkanı olmasından duydukları mutluluğu dile getirerek, hem kadınlar, hem Akçakoca hem de partileri adına çok gururlu olduklarını ifade etti.

Ziyaret, seçim gündemi ve yerel konular üzerine yapılan sohbetlerle devam ederken, Ak Kadınlar ve İGM Başkanı Ayfer Yılmaz bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi.