AK PARTİ KADIN KOLLARI YÖNETİMİ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AK PARTİ KADIN KOLLARI YÖNETİMİ KURUM ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Bu haber 23 Ocak 2018 - 9:43 'de eklendi ve 57 kez görüntülendi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Akçakoca Teşkilatı Kadın Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’yi makamında ziyaret etti.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen seçim sonucunda AK Parti Kadın Kolları Başkanı seçilen Lahuza Sarıca ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye nezaket ziyaretinde bulundular. AK Parti Kadın Kolları Başkan ve yönetim kurulu üyeleri, Başkan Yemenici’ye çiçek takdim ettiler.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı ve üyelerini makamında ağırlayan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici yapılan nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Her seçimde omuz omuza çalıştığımız ve gerçekten çok önemli bir role sahip olan kadın kollarımız ile birlikte çalışmaktan onur duyuyorum. Birliğimiz daim olsun” dedi.

Her platformda kadın kolları ile bir araya gelerek, istişarelerde bulunduklarını belirten Başkan Yemenici, bulundukları her ortamda partinin, belediyenin ve hükümetin çalışmalarını vatandaşlara doğru bir şekilde anlatma noktasında çok önemli olan kadın kollarına teşekkür ederek, göreve gelen yeni yönetimi kutladı.

AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Lahuza Sarıca, Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye gösterdiği misafirperverlikten dolayı teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.