AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ'NDEN ÇAĞRI VAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AK PARTİ SİYASET AKADEMİSİ’NDEN ÇAĞRI VAR

Bu haber 02 Ocak 2018 - 14:10 'de eklendi ve 61 kez görüntülendi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan “Siyaset Akademisi” çağrısı… Türkiye genelinde Düzce’nin de aralarında bulunduğu 30 ilde yapılacak Siyaset Akademisi kayıtlarının 8 Ocak’ta başlayacağı duyuruldu.

Türkiye genelinde sadece 30 ilde yapılacak ve Düzce’de de açılacak olan Siyaset Akademisi için kayıtlar alınmaya başlıyor.

Hiçbir siyasi kimlik gözetmeksizin herkesin katılabileceği siyaset akademisinde konusunda uzmanlar ders verecek. AK Parti Düzce İl Başkanlığı’ndan konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada şunlar kaydedildi:

“AK Parti AR-GE Başkanlığı tarafından toplumsal olaylara anlamak, halkın beklentilerine çözüm bulmak ve geliştirmek amacıyla başlatılan Siyaset Akademisi Düzce’de de başlıyor. 1919’dan 2019’a Milletim Emrinde Aydınlık Geleceğe sloganıyla 2018 yılında yeniden başlayan Siyaset Akademisi’nde; ekonomiden, deneyim paylaşımlarına, siyasal iletişimden dış politikaya kadar birçok konuda eğitimler verilecek. Konularında uzman eğitmenler ve siyasette önemli isimler deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak. Siyaset Akademisi’nde herhangi bir siyasi kimlik gözetilmeyecek. Türk siyasetinin şekillenmesine katkı sağlayacak herkese açık olan Siyaset Akademisinin kayıtları 8 Ocak-19 Ocak tarihleri arasında AK Parti Düzce İl başkanlığında yapabilecekler.”