AK Parti'de Kongreler Ertelendi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AK Parti’de Kongreler Ertelendi

Bu haber 21 Kasım 2020 - 15:24 'de eklendi ve 1.318 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle AK Parti’de kongrelerin ertelendiğini açıkladı. Buna göre, başkanlık adayları arasında adı geçen Fevai Arslan hayallerine bir müddet daha ara verirken, AK Parti Düzce teşkilatı, açıklanacak yeni karara kadar yönetime mevcut başkan ile devam edecek.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan partisinin 7. Olağan Kütahya, Afyon, Batman ve Siirt İl Kongrelerine canlı bağlantı ile katıldı. Canlı bağlantıda yaptığı konuşmada Erdoğan, korona virüs vaka sayılarındaki artışlar nedeniyle kongrelerin erteleneceğini açıkladı. Önümüzdeki aylarda yapılması planlanan Düzce il kongresi de ertelenen kongreler arasında yer alıyor. Yeni karara kadar kongreler iptal edilecek.

Korona virüs tedbirleri çerçevesinde AK Parti’nin önümüzdeki haftadan itibaren ülke genelinde kongreleri iptal edildi. AK Parti Düzce teşkilatı, açıklanacak yeni karara kadar yönetime mevcut başkan ile devam edecek. İl Başkanlığında adı geçen Fevai Arslan, hayallerine bir müddet daha ara verecek. AK Parti Mustafa Keskin İl Başkanlığı’nda devam edecek.