AK PARTİ'DE SKANDAL | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AK PARTİ’DE SKANDAL

Bu haber 22 Mayıs 2018 - 7:54 'de eklendi ve 54 kez görüntülendi.

AK Parti’de aday listelerinin açıklanmasının ardından yapılacak basın toplantısı ile tanıtılması planlanan adaylar partiye belirtilen saatte gelmedi.

Bu duruma tepki gösteren basın mensupları uzun süren bekleyişin ardından iftar saatinin de yaklaşması nedeniyle toplantıyı terk etti.

AK Parti’nin 27. Dönem Milletvekili adaylarının listesi bugün Yüksek Seçim Kurulu (YSK)’na teslim edildi. Düzce’de listede yer bulan adaylar Fahri Çakır, Ayşe Keşir ve Numan Çabuk’un tanıtılması amacıyla AK Parti İl Başkanlığı binasında bir basın toplantısı düzenleneceği bildirildi.  

Bunun üzerine Düzce’de görev yapan yerel ve ulusal medya temsilcileri basın açıklamasının yapılacağı toplantı salonunda yerini aldı.

Uzun süren bekleyişe rağmen basın toplantısına geciken adaylar basın temsilcileri ve partilileri adeta esir alırken iftar saatinin yaklaşması da tepkileri beraberinde getirdi.  

Saat 19.00’da başlaması beklenen basın toplantısı 19.30 olmasına rağmen başlamayınca basın mensupları toplantı salonunu terk etti.