Akçakoca 1'incisi yine 'Doğru Tercih'ten… | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakoca 1’incisi yine ‘Doğru Tercih’ten…

Bu haber 28 Temmuz 2020 - 15:01 'de eklendi ve 3.472 kez görüntülendi.

27 Temmuz’da açıklanan üniversite yerleştirme puanları sonucu Akçakoca Doğru Tercih Kurs Merkezi Öğrencisi Hüseyin Cebeci 478,294 puan alarak, sayısal alanından ilçemiz birincisi olmuştur.

Her yıl farklı gruplarda il ve ilçe derecesi çıkartan Doğru Tercih kurs merkezi bu sene de geleneği bozmadı.

Eğitim hayatında 7. Yılına giren Akçakoca’nın en köklü ve tek öğretmen kuruluşu Doğru tercih kurs merkezi ilçemizin eğitimine katkı sağlamaya devem ederken, LGS sınavı sonuçlarında ise öğrencilerin %90 oranında nitelikli okullara yerleştirmenin haklı gururunu yaşamaktadır.

Ayrıca edindiğimiz diğer bilgiler doğrultusunda, üniversite sınav sonuçlarına göre sözel ve eşit ağırlık gruplarından da ilk 30 bine 37 öğrencisini yerleştirerek özel eğitim konusundaki liderliğini korudu.

Kurs merkezi kurucusu Ali Kolöak yaptığı değerlendirmede, ’ Kalite hiçbir zaman tesadüf değildir. 7 yıldır yetişmiş olduğum Akçakoca için çalışıyoruz. Çok sağlam, eğitime gönül ve yıllarını vermiş bir kadroyuz. 7 yıldır bölgede 6 kişilik sınıflar ile eğitim veren tek kurum olma özelliğimiz var ve çok farklı bir eğitim koçluğu sistemimiz var. Öğrencilerimizin her alanda bireysel olarak gelişimlerini takip ediyoruz. Bunların meyvelerini almak çok güzel. Başarılı olan öğrencilerimizi ve ailelerini bizlere bu gururu yaşattıkları için tebrik ederim’ dedi.

Akçakoca Gazetesi adına öncelikle gurur kaynağımız olan öğrencimizi ve ailesini, ardından emeği geçen tüm Doğru Tercih ailesini tebrik ederiz.

Doğru Tercih iletişim:  Yalı mah. Atik sk. No: 2 Akçakoca.

Telefon:  0(380) 611 63 00

 

 

 

 

 

 

.