Akçakoca Fizik Tedavi Ünitesi Hasta Almaya Başladı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakoca Fizik Tedavi Ünitesi Hasta Almaya Başladı

Bu haber 28 Kasım 2017 - 13:02 'de eklendi ve 77 kez görüntülendi.

Her Geçen Gün Bünyesine Yeni Poliklinikler Katarak Hizmet Ağını ve Kalitesini Artıran Akçakoca Devlet Hastanesinde Fizik Tedavi Ünitesi Hizmete Girdi.

Servisin açılmasıyla Akçakoca Devlet Hastanesinde her hafta Salı günleri uzman doktor Baki Özdemir poliklinik hizmeti vermeye başladı.

Muayene günlerinde  60- 70 arasında hasta muayenesi yaptığını belirten Özdemir “ Fizik tedavi servisinin açılmış olması büyük bir kazanç egzersiz ve diğer fizik tedavi hizmeti almak durumunda kalan hastalarımızı servise yönlendiriyoruz bu da hastalarımız için büyük kolaylık oldu” dedi.

Hastaların ayakta  ya da yatış yapılarak tedavisinin yapılması için gerekli tüm donatının kurulmuş olduğunu belirten Fizik Tedavi Servisi işletmesini yapan Sıla Gurup Genel Müdür Yardımcısı Emre Çalışkan “21 Kasım itibariyle Akçakoca Devlet hastanesinde hizmet vermeye başladık. Hizmet vermeye başladığımızı öğrenen halkımız yoğun ilgi gösteriyor. Bu kadar teveccüh alacağımızı doğrusu beklemiyorduk. İlk gün den itibaren gerek egzersiz alanlarımızda gerekse tedavi ünitemizde yoğun bir çalışma sürüyor. Bugün şu anda 50 hasta muayene için bekliyor. Salı günleri gelen hekimimiz gerekli muayeneden sonra bölümümüze yönlendiriyor ve burada gereği yapılıyor. Akçakoca halkına bu hizmeti vermekten onur duyuyoruz” dedi.