Akçakoca MHP'nin Yeni Yönetimi Görücüye Çıktı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakoca MHP’nin Yeni Yönetimi Görücüye Çıktı

Bu haber 12 Mart 2017 - 15:56 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

11 Ocak’ta istifa eden MHP (Milliyetçi hareket Partisi) Akçakoca ilçe teşkilatının yerine ataması yapılan yeni ilçe yönetimi görücüye çıktı.

Yeni İlçe Başkanı Mustafa Özensel ve yönetim kurulu üyeleri, basın mensuplarıyla yapılan bir kahvaltının ardından kendilerini tanıttılar.

Yeni MHP İlçe yönetiminin kahvaltılı toplantısına davet edilen MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz ve MHP’nin Akçakoca belediye başkanı adayı Okan Yanmaz da yeni yönetime destek olan isimlerdi.

MHP’nin Akçakoca Belediye Meclisi üyelerinin de hazır bulunduğu kahvaltının ardından, İl Başkanı Yılmaz, yeni ilçe Başkanı ve parti yönetimine giren üyelere MHP rozetleri taktı.

Rozet takma töreni sonrasında bir açıklama yapan MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel, ‘’hep birlikte kurduğumuz bu yeni yönetimimizle güzel işler yapacağımızı umuyorum’’ dedi.

Daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İl Başkanı Ümit yılmaz, yeni yönetimim ülkeye ve millete hayırlı olmasını diledi.

Referandum çalışmaları konusunda soruları da yanıtlayan Yılmaz, 16 Nisan referandumunun bir yönetim sistemi değişikliği olduğunu ifade ederek, bu referandum sürecini ülkenin beka sorunu olarak gördüklerini söyledi.

Son günlerde Avrupa ülkeleriyle yaşanan sorunlar üzerine de bir açıklama yapan Ümit Yılmaz, Avrupa ülkelerinde yaşanan olayların diplomatik nezaket sınırlarını aştığını, son olarak Hollanda tarafından Türkiye Cumhuriyeti’nin bir bakanının kendi toprakları sayılan konsolosluk binasına dahi sokulmamasının faşizm olduğunu sözlerine ekledi.

Yapılan açıklamaların ardından MHP ilçe yönetimi ve beraberindeki davetliler toplu fotoğraf çektirdi.