AKÇAKOCA'DA KAZA: 2 YARALI! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

AKÇAKOCA’DA KAZA: 2 YARALI!

Bu haber 28 Temmuz 2018 - 18:17 'de eklendi ve 93 kez görüntülendi.

Akçakoca Hacıyusuflar Mahallesi Esentepe İlköğretim okulunun yanında meydana gelen trafik kazasında biri kadın iki kişi yaralandı. 

Saaat 17.00 sularında meydana gelen kazada bir ticari taksi ve bir hususi araç kazaya karışırken, kazanın hızla karşı karşıya gelen iki aracın çarpışmasıyla oluştuğu belirtildi.

Kazaya karışan ticari taksi sürücüsü Ali K.’nin çarpışmanın etkisiyle kafasını yaraladığı ve boynunda bir zedelenme olduğu öğrenilirken, Ali K.’nin Düzce Üniversitesi Eğitim Araştırma hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

Bir diğer araçta bulunan kadın sürücüsünün ise kazanın etkisiyle paniklediği ve bu nedenle 112 sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahale sonrasında Akçakoca Devlet hastanesine kaldırıldığı öğrenildi.

Geçmiş olsun mesajları yağdı

Akçakoca’nın sevilen taksici esnafı Ali K.’nin hastaneye kaldırıldığını ve boyun zedelenmesi geçirdiğini haber alan sevenleri ve arkadaşları, art arda geçmiş olsun mesajları yayınladılar. 

Beyefendiliği, yardımseverliği ve iyilik düşkünlüğüyle tüm Akçakoca’nın sevdiği gençlerden biri olan ”Gavur Ali” lakaplı taksici Ali K.’yi hastanede ziyaret etmek için çok sayıda Akçakocalı da Konuralp’e gitti.   .