Akçakoca'da PARTY GÜNLERİ başlıyor | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakoca’da PARTY GÜNLERİ başlıyor

Bu haber 31 Ocak 2020 - 14:31 'de eklendi ve 27 kez görüntülendi.

 

 

Akçakoca’nın kış aylarında oldukça durgun geçen turizm sezonunu hareketlendirecek sıcak etkinlikler başlıyor.

Akçakoca tutkunu ünlü organizatör Sena Ciner, durgun geçen kış döneminde party geceleri düzenleyerek, hem Akçakoca’ya bir canlılık kazandırmak hem de esnafın gelir elde etmesini sağlamak için harekete geçti. 

Turizm ve tanıtım etkinlikleri denince akla gelen ilk isimlerden biri olan işletmeci Cemil Gülez’le kafa kafaya veren Sena Ciner, yarından (1 Şubat Cumartesi) itibaren geniş katılımlı ilk club party’i veriyor. 

1010 Cafe Bistro’da gerçekleşecek olan party’de birbirinden ilginç müzik ve eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, ilginç konuklar da yer alacak.

Saat 20.00’de başlayacak olan eğlenceli gecede ünlü D.J’lerin müzikal hünerlerini sergileyecekleri öğrenilirken, eğlence dolu geceye katılabilmek için önceden rezervasyon yaptırmak, yer sorunu yaşamak istemeyenler için en garantili yol olarak görülüyor. 

Şimdiden oldukça fazla yerin rezerve edildiği party gecesine giriş ücreti ise 50 TL. olarak belirlenirken ilk içeceğin de ücretsiz olduğu belirtildi. 

1010 Cafe Bistro’da ilki yapılacak olan party’nin kış aylarında ara vermeden devam edeceği, sürpriz dolu gece organizasyonunun ayda bir ya da birkaç kez yapılacağı öğrenildi.