Akçakocalı çocuklar, dondurmayla ödüllendirildi -

SON DAKİKA

Akçakocalı çocuklar, dondurmayla ödüllendirildi

Bu haber 10 Temmuz 2019 - 14:28 'de eklendi ve 1.480 görüntüleme kez görüntülendi.

 

 

Akçakoca Müftülüğü ve Kızılay Akçakoca şubesi tarafından yaz kuran kursu öğrencilerine yönelik etkinlik düzenlendi.

Değirmenağzı 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Parkı’nda düzenlenen etkinliğe yaklaşık 700 öğrenci ve aileleri katıldı.

Mehter gösterisi eşliğinde başlayan programda çocuklara dondurma ikramında bulunuldu.

Kızılay Akçakoca şubesi tarafından ikram edilen dondurmalar çocukları sevindirirken, dondurma şöleni sonrası çocuklar oyun parklarında gönüllerince eğlendiler.

Türk Kızılayı Akçakoca Şube Başkanı Özkan Öztürk, gazetemize yaptığı açıklamada, bu tarz etkinliklere her anlamda destek verdiğini ve vermeye devam edeceğini söyledi.

Bu günkü etkinlik kapsamında çocuklara dondurma ikram ederek mutlu ettiklerini ifade eden Başkan Öztürk, ” İlçe Müftülüğümüz, ilçedeki tüm yaz kuran kursu eğitimi alan öğrencilere şenlik havasında bir program düzenledi. Mehter takımının gösterilerine ilgi büyüktü. Çocukların aileleriyle birlikte bin 500 kişi programa katılım sağladı” dedi.

Kızılay Akçakoca şubesi olarak her daim yardım ve hizmet konularında ilçe halkının yanında olduklarını belirten Başkan Öztürk, “Bizlerin elinden geldiğince desteklerimiz devam edecektir. Halkımıza hizmet etmek bizim için onurdur. Kurum olarak Akçakoca’nın emrindeyiz. Çalışmalarımıza da devam edeceğiz. Teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.

Çocuklar Kızılay gönüllü üyelerinden dondurmalarını aldıktan sonra spor alanlarında eğlendiler.