Akçakocalı İşadamı Yaptığı Bağışlarla Türkiye'nin Gündemine Oturdu | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakocalı İşadamı Yaptığı Bağışlarla Türkiye’nin Gündemine Oturdu

Bu haber 02 Nisan 2017 - 12:39 'de eklendi ve 68 kez görüntülendi.

Akçakoca’nın başarılı bir o kadar da hayırsever işadamı olan Pandul İnşaat firmasının sahibi Abdülkadir Pandul, ilçeye sağlayacağı sağlık kurumları ve okul yardımlarıyla Türkiye’nin gündemine oturdu.

Akçakoca’ya kazandıracağı iki sağlık ocağı ve bir okul yardımının üzerine Düzce Valisi Zülkif Dağlı’nın kendisine bir teşekkür ziyareti gerçekleştirdiği Pandul, büyük haber sitelerinde ve ana akım medyada kendisine yer buldu.

Yaptığı hayırların bilinmesini istemeyen, bugüne değin içinde yer aldığı birçok hayır organizasyonunu gizlemeyi beceren Abdülkadir Pandul, Vali Dağlı’nın ziyareti sonrasında basın mensuplarının ısrarlı soruları üzerine bağışlarından söz etmek zorunda kaldı.

Bir sağlık ocağı çalışması devam eden, bunun yanı sıra yeni bir sağlık ocağı ve okul projesini de başlatan Pandul, bu özelliğiyle Akçakoca’ya en kapsamlı bağış yapmış işadamı olarak tarihe geçti.

Abdülkadir Pandul’un bu yardımları ana akım medyanın da dikkatlerinden kaçmadı. Birçok TV. kanalı ve gazete, Pandul’un bu kadirşinaslığını ana sayfa haberi yaptı.