Akçakoca'nın gözde mekanı açılışa hazır hale getirildi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Akçakoca’nın gözde mekanı açılışa hazır hale getirildi

Bu haber 21 Mayıs 2020 - 15:04 'de eklendi ve 1.491 kez görüntülendi.

Akçakoca’nın gözde turizm mekanlarından Beyaz Çınar Butik Otel, koronavirüs sonrası için müşterilerini ağırlamaya hazır hale getirildi.

Butik otel, restoran, kafeterya ve plaj tesislerinin içinde yer aldığı turizm kompleksi, yapılan tadilatların ardından yeni yüzüne kavuştu.

Akçakoca’nın iç mekanı en geniş turizm tesisi olma özelliğine sahip Beyaz Çınar Butik Otel, 11 odalı otel konseptiyle, müşterilerine deniz kokusu ve ılık rüzgarlar eşliğinde konaklama fırsatı sunuyor.

Geniş iç mekanı ve zengin Ege mutfağı çeşitleriyle eşsiz seçenekler sunan restoranı, filtre kahveler eşliğinde keyifli sohbet imkanı sunan sonsuz deniz manzaralı kafeteryası ve uzun plajı ile ailecek deniz keyfi yaşatan tesise sahip Beyaz Çınar, tatilcilerin aklından çıkmayacak sürpriz programlara da ev sahipliği yapacak.

Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında kapalı kaldığı günlerde eksikleri giderilerek yepyeni bir yüze kavuşturulan Beyaz Çınar’ın işletmecileri ve deneyimli personeli, normalleşme takvimiyle birlikte müşterilerine kapılarını gururla açmak için sabırsızlıkla gün sayıyor.

 

 

 

 

 

 

 

.