Alesta Kafe Bistro 1 Haziran'a hazır!.. | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Alesta Kafe Bistro 1 Haziran’a hazır!..

Bu haber 30 Mayıs 2020 - 18:43 'de eklendi ve 2.366 kez görüntülendi.

Koronavirüs salgını sonrası normalleşme takvimi kapsamında, 1 Haziran’dan itibaren restoran, cafe, pastane, spor salonu gibi yerler her gün saat 22.00’ye dek açık olacak.

Yasakların kalkmasıyla birlikte Akçakoca’daki kafe ve restoranlarda hummalı bir sezona hazırlık çalışması başlatıldı.

Akçakoca’da son dönemin en gözde restoranlarından biri olan Alesta Kafe -Bistro çalışanları da işyerlerini 1 Haziran’da müşterilere hizmet verecek hâle getirmek için kolları sıvadı.

İşletmenin tüm çalışanları, 2 günden beri mekanı baştan sona hijyenik ve konforlu bir mekan haline getirecek çalışmalar yapıyor.

 

1 Haziran’da açılacak olan Alesta’yı pandemi tedbirleri uyarınca hizmet verecek bir ortama getiren işletme çalışanları, iki kattan ve bir eklentiden oluşan geniş iç mekan kadar, açık havada hizmet verecek teras ve ön bahçeyi de sezona hazır hale getiriyor.

Koronavirüs salgını öncesinde ilçenin en gözde işletmelerinden biri olarak tercih edilen Alesta Kafe Bistro da zaman zaman fasıl geceleri, kimi zaman da sosyal organizasyonlar hayata geçmekteydi.

Alesta Kafe Bistro’nun işletmecisi Ahmet İnceoğlu, Akçakoca’da çeşitli sosyal sorumluluk projelerinin de öncüsü konumunda. İnceoğlu, Akçakoca tarihinde bir ilki hayata geçirerek ilçeye bir tiyatro salonu kazandıran ve profesyonel oyun ve oyuncuları ilçeye getirten duyarlı kadronun da içinde yer alıyor.