ALGÜN İNŞAAT'TAN DÜZCE'YE DEZENFEKSİYON TÜNELİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ALGÜN İNŞAAT’TAN DÜZCE’YE DEZENFEKSİYON TÜNELİ

Bu haber 06 Nisan 2020 - 17:37 'de eklendi ve 2.733 kez görüntülendi.

Algün İnşaat, koronavirüs tedbirleri kapsamında şirket binası önüne dezenfekte tüneli yerleştirdi. Hem çalışanların hem de tüm Düzcelilerin kullanımına açık olduğu belirtilen dezenfekte tüneli büyük ilgi gördü.

Algün İnşaat  Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün dezenfeksiyon tüneliyle ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın küresel salgın korona virüs ( Covid-19 ) karşısında, ekonomiye etkilerini azaltmak için alınan tedbirleri açıkladı ve biz  sayın Cumhurbaşkanımızın açıklamalarını şöyle yorumluyoruz. Biz devlet olarak yanınızdayız, ekonominin çarkları dönmeye devam etsin, vatandaşımızın sağlığını koruyalım ama ekonomik istikrarı da kaybetmeyelim”

Algün açıklamasının devamında ise, ”İşte bu sebeple işlerimize devam ederken korona virüs (Covid-19 ) tehlikesinin etkilerini azaltmak ve korunmak için Algün Plaza girişimize çalışanlarımız, müşterilerimiz, iş ortaklarımıza ve tüm Düzce halkımızın sağlığı düşünerek, 4 metre uzunluğunda 2,5 metre yüksekliğinde özel bir Dezenfeksiyon Tüneli yaptırdık. Sosyal mesafeyi koruyarak tünelin içinden geçerken elbiselerinin üzerinde var ise zararlı maddeleri dezenfekte etmekte yardımcı olmaktadır. Sosyal izolasyon ve hijyene dikkat etmeliyiz. İçinden geçtiğimiz bu zorlu günleri dayanışma içinde hep birlikte aşacağız. Tedbirlerin en büyüğü evde kalmaktır” dedi.