Alkollü kadın sürücü zor anlar yaşattı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Alkollü kadın sürücü zor anlar yaşattı

Bu haber 19 Mart 2017 - 13:44 'de eklendi ve 67 kez görüntülendi.
İstanbul’dan Düzce istikametine seyreden otomobilin otoyolda tehlikeli seyrettiğini gören otobüs yolcularının ihbarı bayan sürücünün hayatını kurtardı. Trafikte hızlı ve tehlikeli seyreden otomobil sürücü tırın altına girmekten ise son anda kurtuldu. Sürücü kendisini ihbar edene yolculara da hakaretler yağdırdı.

Bir otobüste İstanbul’dan Ankara’ya seyretmekte olan otobüsün yolcuları yine aynı istikamete giden Emine K.’nın kullandığı 34 KV 0753 plakalı otomobilin otoyolda zigzaglar çizerek gittiğini gördüler. Otomobil ayrıca otobüsün önünde bir tır aracının ise altına girmekten son anda kurtuldu. Otomobilin otoyolda tehlikeli seyrettiğini gören otobüs yolcuları durumu polise ihbar atti. İhbarı alan Düzce Emniyet Müdürlüğü Otoyol Trafik ekipleri, sürücü Emine K.’yı Gölyaka gişelerinde durdurdular. Bayan sürücü ile birlikte ihbarı yapan yolcuların bulunduğu otobüs ve altına girmekten son anda kurtulduğu tırda durdu. Polis bayan sürücü’ye alkol testi yapmak istemesi üzerine otobüs yolcularına hakaretler yağdırdı. Yolculara küfürde eden bayan sürücü Emine K., yolcuların kendisini tacız ettiklerini de iddae etti.

Polisin Emine K.’ya yaptığpı alkol muayenesinde 230 promil alkollü olduğu anlaşıldı. Alkollü sürücü Emine K.’nın ehliyetine el konulurken, aracı da bağlandı.