ATSO'DAN ÜNİVERSİTEDE YAPILACAK ANLAMLI ETKİNLİĞE DESTEK | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

ATSO’DAN ÜNİVERSİTEDE YAPILACAK ANLAMLI ETKİNLİĞE DESTEK

Bu haber 25 Aralık 2019 - 16:59 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mehmet Nazım Pazvant’tan, Düzce Üniversitesi Akçakocabey Siyasal Bilgiler Fakültesi öğrencilerine anlamlı destek.

fakültenin Siyasal Bilgiler Topluluğu üyesi gençlerin, 30 Aralık’ta üniversite konferans salonunda yapacakları sel afetinin izlerini anlatan etkinliğe, sponsor olan Başkan Pazvant, ayrıca davet edildiği bu etkinlikte yer alarak, ihtiyaç halinde bilgi aktarımında bulunacak. 

Düzce AFAD’ın konferans vereceği etkinlikte, 18 Temmuz’da Akçakoca ve köylerini derinden etkileyen sel afeti ve sonrasıyla ilgili bilgiler paylaşılacak. 

Etkinlik kapsamında ayrıca, salon dahili ve eklentisinde sel afetinde hafızalara kazınan fotoğrafların yer aldığı bir sergi yer alacak. 

Afet günlerinin video filmlerinin de izletileceği etkinlik kapsamında, toplumsal duyarlılığın önemi bir kez daha hatırlatılacak. 

Düzce Üniversitesi Akçakocabey Siyasal Bilgiler Topluluğu adına başkan Pazvant’a çeşitli materyal ve teknik destek taleplerini ileten Naime Nur Yüksel, ATSO Başkanı Mehmet Nazım Pazvant’ın destek sözleri üzerine, kendisine teşekkürlerini iletirken, görüşme sonunda Başkan Pazvant ve topluluk üyesi gençler hatıra fotoğrafları çektirdi.