Ayağını makineye kaptıran Akçakocalı gencin durumu ciddiyetini koruyor | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Ayağını makineye kaptıran Akçakocalı gencin durumu ciddiyetini koruyor

Bu haber 20 Kasım 2020 - 18:57 'de eklendi ve 5.293 kez görüntülendi.

Akçakocalı genç Faruk Güner, fındık tarlasında çalışırken ayağını çapa makinesine kaptırması sonucunda ayağı parçalanırken, hastaneye kaldırılan Güner’in aşırı kan kaybından ötürü durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Gün içinde fındık tarlasında çalışan Faruk Güner’in ayağını çapa makinesine kaptırması sonucunda ayak bileği ve baldırı arasındaki bölge parçalandı. Yakınları tarafından derhal hastaneye kaldırılan Güner’e ilk müdahale Akçakoca Devlet Hastanesinde yapılırken, aşırı kan kaybı yaşadığı öğrenilen Güner’in acilen Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesine götürüldüğü öğrenildi. 

Burada tedavisi süren Akçakocalı genç Faruk Güner’in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilirken, yakınları ve tanıdıklarının hastaneye akın ettikleri öğrenildi. 

Akçakoca’nın sevilen esnaflarından Fatih Güner’in de kardeşi olan Faruk Güner’in daha donanımlı başka bir hastaneye götürüleceği belirtilirken, aşırı kan kaybı yaşayan Güner’in iyileşmesi için dualar ediliyor. 

Akçakoca Gazetesi ailesi olarak Akçakocalı genç kardeşimiz Faruk Güner’e geçmiş olsun dileklerimizi iletirken, acil şifalar temenni ve duasıyla bir an evvel iyileşip aramıza dönmesini niyaz ediyoruz.