Aynı Gün İçinde 3 Ayrı Evde EVET'i Anlattı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Aynı Gün İçinde 3 Ayrı Evde EVET’i Anlattı

Bu haber 27 Mart 2017 - 9:53 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, beraberindeki Düzce eski belediye başkanı İsmail Bayram, İGM Başkanı Dursun Çakır ve partisinin kadın kolları yönetimiyle birlikte, referandum çalışmalarında vitesi yükseltti.

Her gün çok sayıda cadde ve sokağı dolaşan, çok sayıda işyeri ve ev ziyareti gerçekleştiren Cüneyt Yemenici’nin başında bulunduğu EVET grubu, dün akşam saatlerinde ise üç ayrı evde toplantı düzenledi.

Katıldığı ev toplantılarında yoğun bir ilgiyle karşılanan Başkan Yemenici, toplantının konusunu ise genel siyasi söylemler üzerine değil, doğrudan referandum maddeleri üzerine yoğunlaştırıyor.

Toplantı yapılan ev ve işyerlerinde 18 maddeyi tek tek açıklayan Başkan Yemenici, vatandaşların kafasına takılan soruları ise detaylı bir biçimde anlatıyor.

Cep telefonundan canlı yayın da yapıyor

Başkan Cüneyt Yemenici, konuk edildiği toplantılarda, bir yandan yeni anayasa değişiklik maddelerini anlatırken, bir yandan da cep telefonu uygulaması üzerinden canlı yayın yaparak, başka yerlerde kendisini takip eden vatandaşların dinlemesini sağlıyor.

16 Nisan’da yapılacak olan referandum çalışmalarına yönelik olarak görüşlerine başvurduğumuz Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici,  şu açıklamayı yaptı:

‘’Durmak yok. Milletimizle buluşmaya, Anayasa maddelerinin ve yeni sistemin ülkemize neler kazandıracağını anlatmaya devam ediyoruz. Dün akşam itibariyle Osmaniye mahallesinde iki,  Döngelli köyünde ise bir ev ve bir kahvehane toplantısı gerçekleştirdik. Milletimiz, karalama, iftira ve yalan dolu propaganda yapanlara kesinlikle kulak asmıyor ve nasıl yönetilmek istediğine kendisinin karar vereceğini söylüyor. Durmak yok, çalışmaya devam. Kararımız Evet.’’