AYRIMCILIK MI YAPILIYOR, YOKSA İHMAL Mİ VAR? -

SON DAKİKA

AYRIMCILIK MI YAPILIYOR, YOKSA İHMAL Mİ VAR?

Bu haber 16 Temmuz 2019 - 20:13 'de eklendi ve 1.506 görüntüleme kez görüntülendi.

 

 

Cumhuriyet Halk Partisi Akçakoca İlçe Başkanlığı, İlçe Kaymakamlığı tarafından hazırlanan 15 Temmuz programının kendilerine iletilmediğini belirterek tepkilerini dile getirdi. 

15 Temmuz programları dahilinde Akçakoca’daki şehitlerimizin kabrine yapılan ziyarette görülmeyen CHP ilçe başkanı ve yönetimine karşı bazı yayın gruplarında haklı eleştiriler yapılmıştı. 

Konuyla ilgili olarak sorularımızı yanıtlayan CHP ilçe başkanlığı görevlileri, Kaymakamlığın programının kendilerine verilmediğini, dolayısıyla programın akışıyla ilgili bir bilgiye sahip olamadıkları için kabristan ziyaretlerine katılamadıklarını söylediler.

Bu açıklama ile birlikte gözler, programı hazırlayan Kaymakamlık’a çevrildi. 

Türkiye’nin ana muhalefet partisine bu programın neden ulaştırılmadığı, CHP ilçe başkanlığının şehitlerimizle ilgili bir programa neden davet edilmedikleri soruları şimdilik yanıt bekliyor. 

İlçe Kaymakamı Yasin Öztürk’ün bu soruna müdahale etmesi ve ortaya çıkan tatsız durumun bir daha yaşanmaması için gerekli tedbirleri hayata geçirmesi de kamuoyunun haklı beklentileri arasında yer alıyor.

 

 

 

.