Bahçeli: Cumhurbaşkanı yalnız değil birlikte Avrupa'ya giderim | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Bahçeli: Cumhurbaşkanı yalnız değil birlikte Avrupa’ya giderim

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Avrupa ülkelerine gösterdiği tepkiye destek veren MHP lideri Bahçeli, “Cumhurbaşkanı yalnız değil” dedi. Avrupa’da yeni bir ‘Türk Ruhu’nu ortaya koymak için Erdoğan ile birlikte olduğunun altını çizen Bahçeli, “Sayın Cumhurbaşkanı Avrupa’ya gitme kararındaysa yalnız değildir. Ben de kendisiyle Avrupa’ya gelirim” diye konuştu.

Bu haber 06 Mart 2017 - 16:07 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Almanya çıkışına destek veren Bahçeli, “Avrupa’da yeni bir ‘Türk ruhu’nu ortaya koymak üzere Sayın Cumhurbaşkanı ile birlikteyim.” dedi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Almanya’ya yönelik sözlerine destek verdi.

Habertürk TV’ye konuşan Bahçeli, “Türkiye Cumhuriyeti’nin Sayın Cumhurbaşkanı, 4 milyon Türk’ün yaşadığı Avrupa’yla ilgili olarak ‘Ben istersem gelirim. Kapıdan sokmadığınız zaman da dünyayı ayağa kaldırırım’ demiştir. Sayın Cumhurbaşkanı eğer Avrupa’ya gitme kararındaysa yalnız değildir. MHP Genel Başkanı olarak ben de kendisiyle birlikte Avrupa’ya gelirim. Türk dünyasının önemli bir parçasını oluşturan Avrupa’da yeni bir ‘Türk ruhu’nu ortaya koymak üzere Sayın Cumhurbaşkanı ile birlikteyim” diye konuştu.