Bakan Özlü Bir Kez Daha Akçakoca'da | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Bakan Özlü Bir Kez Daha Akçakoca’da

Bu haber 14 Nisan 2017 - 18:40 'de eklendi ve 59 kez görüntülendi.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 16 Nisan referandumu öncesinde Akçakoca’ya son bir hafta içinde ikinci ziyaretini gerçekleştirdi.

Bakan Özlü’nün Akçakoca ziyareti, son iki hafta içinde ilçeye yaptığı üçüncü ziyaret olurken, ziyaret esnasında Bakan beye Düzce milletvekili Ayşe Keşir, Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici ve eski milli futbolcu Tanju Çolak eşlik etti.

Çuhallı çarşısı semt pazarındaki esnafları da ziyaret eden Bakan bey, hem esnaflara hem de vatandaşlara referandumda EVET oyu istediğini ifade ederken, bir pazar esnafından Tanju Çolak’a hiç beklemediği bir tepki geldi.

Kendisinin de sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Pazar esnafı, eski milli futbolcu Tanju Çolak’a gülümsemeyle karışık, ‘’Fenerbahçe’ye transfer olarak sen bizi sattın’’ dedi.

Ziyaretinin tamamını Akçakoca’nın Çuhallı çarşısındaki esnafları ve vatandaşları selamlayarak geçiren Bakan Özlü ve beraberindekiler, ilçeden ayrılmadan önce Çınar caddesi üzerinde bulunan Ak Partinin referandum ofisinde ağırlandı.

Burada partinin kadın kolları yönetimi tarafından hazırlanan yiyecekleri tadan Bakan Özlü ve protokol üyeleri, daha sonra ilçeden ayrıldılar.