BAKAN ÖZLÜ DÜZCE'YE GELDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BAKAN ÖZLÜ DÜZCE’YE GELDİ

Bu haber 23 Aralık 2017 - 11:26 'de eklendi ve 90 kez görüntülendi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü, 2018 yılı Düzce İli Yatırım Programı’nı açıklamak ve bir dizi programa katılmak üzere Düzce’ye geldi.

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak 2017 yılı sonu değerlendirme toplantısı ve 2018 yılı Düzce İli Yatırım Programı’nı açıklamak üzere Düzce’ye geldi.

Sabah saatlerinde yerel ve ulusal medya temsilcileri ile kahvaltı organizasyonunda buluşan Özlü, tüm temsilcilere yeni yıl hediyesi armağan ederken hatıra fotoğrafı da çektirmeyi ihmal etmedi.

Kahvaltıya, Bakan Özlü’nün yanı sıra, Düzce Valisi Zülkif Dağlı, AK Parti Milletvekili Ayşe Keşir Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin katıldı.

Özlü buradan Düzce Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenecek değerlendirme toplantısına geçti. Düzce Valisi Zülkif Dağlı’yı makamında ziyaret edecek olan Bakan Özlü ardından, Bakanlık bürokratları ile birlikte Düzce için önemli projelerden biri olan Teknopark’ın açılışını gerçekleştirecek.

Özlü son olarak Düzce Belediyesi’ne bir ziyaret gerçekleştirerek Başkan Ay ve yetkililerle istişarelerde bulunacak.