Basın mensuplarından İlçe Emniyet Müdürü'ne ziyaret | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Basın mensuplarından İlçe Emniyet Müdürü’ne ziyaret

Bu haber 17 Ekim 2019 - 15:16 'de eklendi ve 36 kez görüntülendi.

Akçakoca’nın yerel medya mensupları, ilçeye yeni atanan ve Pazartesi gününden itibaren mesaisine başlayan yeni Emniyet Müdürü Fatih Ünsal’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennilerinde bulundular. 

Ziyarete ilçe basın camiasından Hüseyin Denizgez, Özdal Alas, Mustafa Karoğlu, Nejat Özdeş, Soner Şen ve Tuncay Top katılırken, bir saate yakın süren ziyarette, emniyet ve basın işbirliğinin önemi üzerine konuşuldu.

Düzce Emniyet Müdürlüğü Lojistik Şube Müdürü iken Akçakoca İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Fatih Ünsal, basın mensuplarına kendisini tanıtarak başladı konuşmasına. 

43 yaşında olduğunu ve Çorum’un Sungurlu ilçesi doğumlu olduğunu belirten Müdür Ünsal, 21 yıllık aktif meslek hayatının yanı sıra, polis koleji ve polis akademisi eğitimleri ile birlikte, 29 yıldır üniformayı sırtında taşıyan bir meslek görevlisi olduğunu söyledi.     

Sohbet sırasında yerel basın mensupları da hem kendilerini tanıttılar hem de Akçakoca ile ilgili gördükleri sorun ve temennilerini Müdür Ünsal ile paylaştılar. 

tyle=”font-size: 14pt; font-family: arial, helvetica, sans-serif; color: #000000;”>Meslek itibariyle aynı ortamlarda sık sık bulunan polis ve haberci işbirliğinin önemine vurgu yapılan sohbette, karşılıklı işbirliği anlayışı ve birçok konuda ortak çalışmanın geliştirilmesinin Akçakoca için taşıdığı öneme dikkat çekildi.

Verimli geçen ziyaretin ardından yeni Müdür Fatih Ünsal ve yerel basın mensupları birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

</