Başkan Adaylarından Abdülkadir Pandul'a Seri Ziyaretler | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Başkan Adaylarından Abdülkadir Pandul’a Seri Ziyaretler

Bu haber 05 Aralık 2017 - 9:57 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi.

CHP’nin (Cumhuriyet Halk Partisi) 9 Aralık’ta yapılacak olan ilçe kongresi öncesinde başkan adayları adeta görüşme mekiği dokuyor.

Delegeler nezdinde yürütülen çalışmaların yanı sıra, parti üyeleri ile programlı çalışmalar yürüten başkan adayları, ilçenin kanaat önderleri ve muhtemel Belediye başkan aday adaylarıyla da temaslar kuruyorlar.

Akçakoca’nın başarılı işadamlarından olan Pandul İnşaat firmasının sahibi Abdülkadir Pandul’un ofisi de ilçe kongresi öncesinde ziyaretçi akınına uğrayan yerlerden biri.

 

CHP’nin ilçe başkanı adayları olan Ömer Başar ve Turan Güler, sırayla Abdülkadir Pandul’u ofisinde ziyaret ederek, çeşitli istişareler yaptılar.

Başkan adayları ve Abdülkadir Pandul, yaklaşan ilçe kongresi öncesinde siyasi çalışmaların seyri, Cumhuriyet Halk Partisi’nin genel seçimlerle birlikte ülkede iktidarı ele alması ve Akçakoca’da kaybedilen belediye başkanlığının mutlaka yeniden kazanılması üzerine fikir teatisinde bulundular.

Bu arada, geçtiğimiz haftalarda CHP İl başkanı Zekeriya Tozan ile de bir akşam yemeğinde bir araya gelen Abdülkadir Pandul’un CHP’den belediye başkan adaylığına sıcak baktığı kulislerde dillendirilen konular arasında yer alırken, Pandul’un bu konularda özellikle açıklama yapmadığı, CHP ilçe yetkililerinin ise 9 Aralık’ta yapılacak olan ilçe kongresine odaklanmış oldukları, yeri ve sırası geldiğinde parti tüzüğünün elverdiği biçimde gerekli adımların atılacağı görüşünde oldukları da kulis bilgileri arasında.