Başkan Yanmaz Postane Sokağı'nda Peyzaj çalışması başlattı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Başkan Yanmaz Postane Sokağı’nda Peyzaj çalışması başlattı

Bu haber 20 Mayıs 2020 - 15:20 'de eklendi ve 3.842 kez görüntülendi.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, birkaç gün önce taleplerini ileten Postane Sokağı esnafının çağrısına kulak verdi. Postane Sokağı esnaflarını ziyaret eden Yanmaz, taleplerini dinlediği esnafın istediği şekilde bir sokak güzelleştirme çalışması başlattı.

Fiziki özellikleri itibariyle Akçakoca’nın en sönük sokaklarından biri olan Postane Sokağı’nın esnafları, Akçakoca Belediyesi’nin şehir merkezinde yürüttüğü ışıklı peyzaj çalışmasını beğendiklerini ilan etmiş, topladıkları imzalı talep dilekçelerini birkaç gün önce Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’a iletmişlerdi.

Başkan Yanmaz, bugün o müjdeyi esnafa bizzat kendisi verdi. Postane Sokağı’na giderek esnaflarla bir görüşme yapan Başkan Yanmaz, kendilerinin tam olarak nasıl bir proje istediklerini sordu.

Esnafın fikir ve önerilerini kaydeden Başkan Yanmaz, çalışma arkadaşlarına talimat vererek projeye derhal başlanmasını istedi.

Akçakoca Postane Sokağı’nın çehresini değiştirecek ve esnafın gelirlerini artıracak bu müjdeli habere karşılık, esnaflar Başkan Yanmaz’a teşekkürlerini iletti.