Başkan yardımcılığında devir teslim yapıldı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Başkan yardımcılığında devir teslim yapıldı

Bu haber 20 Şubat 2020 - 12:53 'de eklendi ve 72 kez görüntülendi.

Akçakoca’da  yaklaşık bir yıldır Belediye Başkan yardımcısı olarak görev yapan Hakan Öztaş, görev süresi dolduğu için yeni başkan yardımcısı olarak meclis üyesi Şenol Yazgan atandı.

Akçakoca Belediyesi başkan yardımcılığı görevinde nöbet değişimi. Yaklaşık bir yıldır  bu görevi yürüten Hakan Öztaş’ın yerine Belediye meclis üyesi Şenol Yazgan, başkan yardımcılığı görevine getirildi.

Başkan yardımcılığında görev süresini tamamlayan  Hakan Öztaş ise Akçakoca Belediyesi bünyesinde bulunan Abitaş şirketine müdür olarak atandı.

Akçakoca Belediye Başkanı M. Okan Yanmaz yeni başkan yardımcısı olarak atadığı Şenol Yazgan’ı ve Abitaş genel müdürü olarak atanan Hakan Öztaş’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılılar diledi.

Başkan M. Okan Yanmaz görevini yaklaşık bir yıldır yürüten Hakan Öztaş’a yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

Amaçlarının Akçakocalılara  hizmet olduğunu ifade başkan yardımcısı Şenol Yazgan, Akçakoca’nın  sorunlarına vakıf olduklarını ve bu sorunların çözümü için  başkan yardımcıları ve Başkan M. Okan Yanmaz  ile birlikte çalışacaklarını söylediler.