Başkan Yemenici Kadın Kollarıyla birlikte ev toplantılarında | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Başkan Yemenici Kadın Kollarıyla birlikte ev toplantılarında

Bu haber 17 Mart 2017 - 10:20 'de eklendi ve 69 kez görüntülendi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Ak Partinin kadın kolları yönetimiyle birlikte mahalle ve ev toplantılarına katılarak referandum maddelerini anlatıyor.

Her akşam farklı mahallelerde farklı evlere konuk olan Yemenici ve Ak Kadınlar’ın vatandaştan gördükleri yakın ilgi karşısında memnun oldukları görülüyor.

Kalabalık ev toplantılarında, 16 Nisan referandumuna konu olan yeni anayasa maddeleriyle ilgili gerek ülke olarak gerekse ilçe ölçeğinde nelerin değişeceğini anlatan Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, vatandaştan gelen sorular karşısında belediye olarak Akçakoca’da yaptıkları işleri de anlatıyor.

Ev toplantılarıyla ilgili olarak sorularımızı yanıtlayan Başkan Yemenici, çalışmaların belli bir program ışığında tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

”Ev toplantılarında halkımızla buluşmaya devam ediyoruz. Hem maddeleri tek tek anlatıyoruz, hem de belediye çalışmalarımızı anlatıyoruz” şeklinde konuşan Yemenici, ”Halkımızın çalışmalarımıza ve anayasa değişikliğine çok hâkim olduğunu gördüm” dedi.