BAŞKAN YEMENİCİ: "KIŞA HER ZAMANKİNDEN DAHA HAZIRIZ!" | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BAŞKAN YEMENİCİ: ”KIŞA HER ZAMANKİNDEN DAHA HAZIRIZ!”

Bu haber 27 Aralık 2017 - 13:03 'de eklendi ve 102 kez görüntülendi.

AKÇAKOCA BELEDİYESİ KAR MÜCADELE EKİBİ KIŞA HAZIR

Akçakoca Belediye Başkanı Yemenici, Kış Aylarında Hiçbir Olumsuzluk Yaşanmaması İçin  Tüm Tedbirlerin Alındığını Araç – Gereç,  Ekipman ve Personel Olarak Karla Mücadele Görevine Hazır Olduklarını Söyledi.

Başkan Yemenici, Akçakoca Belediyesi araç ve malzeme garajında kış hazırlıklarına dönük yapılan çalışmalarla ilgili  incelemede bulunarak, çalışanlardan bilgi aldı.

Tüm birim amirlerinin  ve çalışanların hazır bulunduğu inceleme sonrasında,  basın mensuplarına açıklama yapan Başkan Yemenici şunları söyledi:

“Henüz kış gelmeyen biz   ilçemizde tüm önlemlerimizi almış durumdayız. Bilindiği üzere geçen yıl karla yaptığımız mücadelede ilçemiz vatandaşlarına hiçbir sorun yaşatmadık. Hatta elimizden geldiği oranda köy yollarının açılması boyutunda katkı verdik. Bu yıl daha da takviye ettiğimiz kar kürem,e yol açma ve yaya yolu temizleme araçlarımız ve bunların yanında çalışacak personelimizle, tuz ve kum stoklarımızla  sorunsuz bir kış mevsiminin yaşanması için hazır bekliyoruz. Geçen yıl olduğu gibi inşallah bu yıl da sorunsuz, huzurlu bir kış geçireceğiz” dedi.

BÖLGENİN EN  GÜÇLÜ BELEDİYESİYİZ

Yemenici , Müdürlerine, kısım amirlerine ve çalışanlarına teşekkür ederek sürdürdüğü açıklamasında, “Belediyemiz, herkesin uykuda olduğu, tatil yaptığı karda – kışta, soğukta tüm görevli birimleriyle ayakta ve vatandaşın huzuru için çalışmaktadır. Gerek alt yapısı, gerekse araç gereç zenginliği ve çalışanıyla bölgenin en güçlü belediyesidir. Bu nedenle hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan özverili çalışan başta başkan yardımcılarım, müdürlerim olmak üzere tüm personelime teşekkür ediyorum. Akçakoca Belediyesi kışa hazır!” dedi.