BAŞKAN YEMENİCİ PERSONELİ VE MECLİS ÜYELERİYLE BAYRAMLAŞTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BAŞKAN YEMENİCİ PERSONELİ VE MECLİS ÜYELERİYLE BAYRAMLAŞTI

Bu haber 17 Ağustos 2018 - 17:41 'de eklendi ve 83 kez görüntülendi.

Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Kurban Bayramı nedeniyle personel ve birim müdürleriyle Belediye Meclis Salonu’nda bayramlaştı.

Belediyede görev yapan herkesin amacının Akçakoca halkına hizmet olduğunu belirten Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, eksiksiz bir şekilde verilen görevlerin yapılmasının önemine dikkat çekti.

Başkan Yemenici “Aileniz ve yakınlarınızla iyi bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Öncelikle sağlıklı, huzurlu, barış ve kardeşlik içerisinde dolu dolu bir bayram geçirmenizi diliyorum. Herkesin Kurban Bayramını kutluyorum” açıklamasında bulundu.

Başkan Yemenici “Bayramdan sonra birlikte güzel çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. Sizlerle beraber milletimize hizmet ediyoruz, dertlerine derman olmak taleplerini yerine getirmek için gece gündüz gayret ediyoruz. Bu güzelliklerin sonunda dua alabilirsek, Allah’ın rızasına kavuşabilirsek ne mutlu bize. Herkese hayırlı bayramlar diliyorum” ifadesini kullandı.

Keyifli geçen bayramlaşmaya belediye personeli ve birim amirlerinin yanı sıra, parti ayrımı olmaksızın belediye meclis üyeleri de katıldı.