Başkan Yemenici Yeni Fakülte İnşaatını Yerinde İnceledi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Başkan Yemenici Yeni Fakülte İnşaatını Yerinde İnceledi

Bu haber 19 Nisan 2017 - 17:58 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

BELEDİYE BAŞKANI CÜNEYT YEMENİCİ FAKÜLTE BİNASINDAKİ ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

 

Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi  binasının inşaat çalışmalarını yerinde inceledi. Akçakoca’ya kazandırılacak olan fakültenin inşaatında incelemelerde bulunarak çalışan personele kolaylıklar dileyen Başkan Yemenici, müteahhit firma yetkilisinden yapımı hızla devam eden fakülte binası inşaat çalışmaları hakkında bilgi aldı. Başkan Yemenici 2017-2018 eğitim yılında hizmete açılacak olan“Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi”nin  Akçakoca’ya ayrı bir değer katacağını vurguladı.

TSO Akçakoca Başkanı Mehmet Pazvant ve inşaatı yürüten firma yetkilileri ile birlikte çalışmaları yerinde inceleyen Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici;

“ Akçakoca bir turizm kenti,  aynı zamanda bir ilim kenti olma yolunda da adım adım ilerliyor. Bu fakülte ile inşallah Akçakoca’mız çok büyük değer kazanacak ve taçlandırılacak.

Bugün fakülte binasında gerçekleştirdiğimiz incelemede fakültenin tamamlanması noktasında birçok çalışmanın ilerlediğini, kaba inşaatın tamamlandığını, su ve elektrik tesisatlarının yapıldığını, bazı bölümlerde cam çerçevelerinin montajının gerçekleştirildiğini kısacası iç ve dış donanım çalışmalarının hızlıca sürdürüldüğünü belirtmek istiyorum. Allah nasip ederse 2017-2018 eğitim yılında Akçakoca Bey Siyasal Bilgiler Fakültesi hizmet vermeye başlayacaktır” diye ifade etti.