Bayraktar, 'AKP kuruma el koydu, talan ettiriyor' iddialarına yanıt verdi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Bayraktar, ‘AKP kuruma el koydu, talan ettiriyor’ iddialarına yanıt verdi

Bu haber 26 Haziran 2020 - 14:50 'de eklendi ve 3.642 kez görüntülendi.

Fiskobirlik Başkanı Lütfi Bayraktar, kurumu AKP’ye talan ettirdiği iddialarına ilişkin, “Hesap veremeyeceğimiz bir adım atmadık, kimseden korkumuz yok. İsterse ilgili bakanlık müfettiş yollasın denetime tabii tutulalım” dedi.

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Lütfi Bayraktar, hakkındaki iddialara cevap verdi.

“AKP Fiskobirlik’e el koydu. Talan ediliyor” iddialarına cevap veren Bayraktar, “Bizim korkacak bir durumumuz yok Bakanlık bizi denetlemeye gelsin” dedi.

Bayraktar, “Ben 2007 yılında kurumun başına geldim. O dönem çok şikayetler geliyordu. Hatta kuruma müfettiş geldiğinde tüm personel tedirgin oluyordu. Çok sıkıntılar yaşadık.

Geçmişteki birçok sorunu biz yaratmışız gibi algılatılmaya çalışıldı. Ben ise yöneticilerime müfettişlere özel muamele yapanın işine son vereceğimi söyledim. Ben yaptığım işe güveniyorum. Boşuna kurumun başında 12 yıldır görev almıyorum.

Ortada talan edilme gibi bir durum yok. Ayrıca veremeyeceğimiz hiçbir hesabımız da yok. Bizden dert yananlar ilgili bakanlığa fiili şikayette bulunsunlar ve tekrar müfettiş yollansın. Hatta her ay gelsin ki biz kendimizi kontrol edelim. Hiç sorun olmaz bizim için.” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

.