BEBEĞİNİ HENÜZ 5 AY ÖNCE KUCAĞINA ALMIŞTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BEBEĞİNİ HENÜZ 5 AY ÖNCE KUCAĞINA ALMIŞTI

Bu haber 07 Kasım 2019 - 14:49 'de eklendi ve 35 kez görüntülendi.

Çilimli’ye bağlı Söğütlü Köyü’nde 22 yaşında evli ve 5 aylık bebeği olan Zehra Sak, iddiaya göre evlerinin çatısında kendisini iple asarak intihar etti. Genç kadının psikolojik sorunları olduğu ileri sürüldü.

Çilimli’yi sarsan olay! Henüz 5 aylık bebeği olan genç anne iddiaya göre yaşamına son verdi.

Edinilen bilgilere göre; olay ilçeye bağlı Söğütlü Köyü’nde meydana geldi. 5 ay önce bebeğini kucağına alan 22 yaşındaki Zehra Sak, sabah saatlerinde evlerinin çatısında iple boynundan asılmış vaziyette bulundu.

Genç kadını bu halde gören kayınvalidesi büyük şok yaşadı. İhbar üzerine köye gönderilen sağlık ekipleri Zehra Sak’ın hayatını kaybettiğini belirledi.

Jandarma olay yeri inceleme ekipleri ev ve çevresinde çalışma yaparken, savcının incelemesi sonrası genç kadının cansız bedeninin otopsi için adli tıp kurumuna gönderildi.

Öte yandan genç annenin ölümü, Söğütlü Köyü’nde büyük üzüntüye neden oldu. 22 yaşındaki Zehra Sak’ın psikolojik sorunları olduğu ve bu nedenle intihar etmiş olabileceği ileri sürüldü.

Psikolojik sorunlarından kurtulmak için uzman desteği alması gereken genç kadının bebeğini bırakacak kimse olmadığı için hastaneye yatmadığı iddia edildi.

 

 

 

 

.