Beckham'ın mailleri hacklendi, içinden kraliyet unvanı çıktı! | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Beckham’ın mailleri hacklendi, içinden kraliyet unvanı çıktı!

İngiliz futbol efsanesi David Beckham’ın mailleri hacklendi, yıldız futbolcunun ‘Sir’ unvanı alabilmek için yardım etkinliklerine katıldığı ortaya çıktı

Bu haber 04 Şubat 2017 - 19:38 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

İngiltere’nin futbolda efsaneleşen isimlerinden olan David Beckham’ın e-mail adresi hacklendi.

Wikileaks’in spor alanındaki maudili olarak gösterilen Football Leaks tarafından yayınlanan e-maillerde Beckham’ın kendisine ‘Sir’ unvanı vermeyen onur komitesine ve UNICEF’e olan kızgınlığı görülüyor.

MAİLLERDE YOK YOK

Sızan maillerde, Kraliyet ailesinden ‘Sir’ unvanı alabilmek için bir yardım kuruluşu kurduğu anlaşılan Beckham, unvanı alamayınca ödülü veren onur komitesinden ‘değerbilmez a***’ olarak bahsediyor. Beckham ayrıca, “Amerikalı olsaydım 10 yıl önce benzer bir unvan alırdım” ifadelerini kullanıyor.

Beckham, PR danışmanının UNICEF’e 1 milyon euro bağışlamasını öneren mailine ise, paranın kendi parası olduğunu ve kendi özel parasını böyle işler için kullanmayacağını söylüyor.

Beckham ayrıca, sponsorları tarafından kendisine özel bir jet tahsis edilmesine rağmen, Asya’da katılacağı bir yemek organizasyonu için UNICEF’ten 6685 poundluk uçak bileti bedelini talep ediyor.

TEMSİLCİSİNDEN AÇIKLAMA

Öte yandan David Beckham’ın temsilcisi konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada iddialar yalanladı.

Temsilci, Beckham’ın mail adresinin hacklendiğini doğrularken, maillerin içeriğinin değiştirildiğini iddia etti.