Belediye Meclis Salonunda Panel Düzenlendi | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Belediye Meclis Salonunda Panel Düzenlendi

Bu haber 31 Mart 2017 - 15:45 'de eklendi ve 58 kez görüntülendi.

Mavi Bayrak statüsüne sahip Akçakoca’da mavi bayrak bulundurma kriterlerinden olan eğitici etkinliklerden biri daha belediye yönetimi tarafından hayata geçirildi.

Saat 14.00’te Akçakoca Belediye Meclis salonunda ‘’Katı yakıt kullanımı, idari zorluklar ve dikkat edilmesi gereken hususlar’’konulu bir seminer gerçekleşti.

 

Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk, belediyenin bazı kurum amirleri ve bazı muhtarlar da semineri dinlemek üzere Meclis salonuna geldiler.

Semineri veren Kocaeli makine mühendisleri odası danışma kurulu üyesi Süleyman Onay’ı dinlemeye vatandaşlar pek ilgi göstermediği görülürken, Piri Reis Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinden bir grup öğrenci izleyici koltuklarında yerini almıştı.

Akçakoca Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler sorumlusu Mine Alpan’ın yaptığı açılış konuşmasının ardından Süleyman Onay kürsüye davet edildi.

Onay, seminerine katılan konuklara yaptığı teşekkür konuşmasının ardından, katı yakıt kullanımında alınması gerekli idari izinler, katı yakıt kazan çeşitleri ve nitelikleri ile katı yakıt kullanımın toplum sağlığı üzerindeki etkileri üzerine etraflıca bir sunum yaptı.