BELEDİYENİN 'KARDEŞLİK İFTARI' BİR ARAYA GETİRDİ | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BELEDİYENİN ‘KARDEŞLİK İFTARI’ BİR ARAYA GETİRDİ

Bu haber 31 Mayıs 2018 - 11:22 'de eklendi ve 49 kez görüntülendi.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen “Huzur, Bereket ve Kardeşlik İftarı” bin yüz kişinin katılımı ile gerçekleşti.

Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, iftarda yaptığı konuşmasında birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak, “Ülke olarak biz büyük bir aileyiz” dedi.

Düzce Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ‘Kardeşlik İftarı’nda Düzceliler bir araya geldi.

İftar programına vali yardımcıları, Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, Ağır Ceza Resisi Ferhan Acar, İl Jandarma Komutanı Albay Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Numan Çabuk, CHP Milletvekili Adayı Hasan Servet Öktem, belediye başkan yardımcıları, şehit yakınları ve gaziler ile bazı kurum ve dair amirleri katıldı.

Bin 100 kişinin katıldığı iftar yemeğinde Sema Gösterisi yapıldı.

“Ülke olarak biz büyük bir aileyiz”

Sema Gösterisinin ardından konuşan Düzce Belediye Başkanı Dursun Ay, “Kardeşlik iftarının bu yıl üçüncüsünü düzenliyoruz. Şehit yakınları ve gazilerimiz de burada yer alıyor. Ülke olarak kardeşliğin önemine her fırsatta değiniyoruz. Bu tarz programlarda da kardeşliğin unsurları bir kez daha ortaya çıkıyor. Ülke olarak biz büyük bir aileyiz. Düzenlediğimiz iftara katıldığınız için çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

Konuşmanın ardından programa katılan çocuklar, protokolle fotoğraf çektirerek hep birlikte şarkı söylediler.