BİLİM İNSANLIĞI YOLUNDA İLK ADIMLAR | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BİLİM İNSANLIĞI YOLUNDA İLK ADIMLAR

Bu haber 08 Mayıs 2018 - 12:59 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

Birbirinden İlginç Projelerin Yer Aldığı, Akçakoca İmam Hatip Ortaokulu Yıl Sonu Bilim Fuarı, Çok Sayıda Davetlinin Katılımıyla Açıldı.

Tarımsal alandan tıbba, denizcilikten uzaya, oradan iletişime birçok projenin yer aldığı sergi, Kaymakam Yasin Öztürk ve Belediye Başkan Yardımcısı Ali Direk tarafından açıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Ezer, Emniyet Müdürü Levent Kürşat Aykaç, Mal Müdürü Adnan Çetin, İlçe Gençlik ve Spor müdürü Mehmet Aydın, Orman İşletme Müdürü Zafer Ekinci, Okul Müdürlerinin yanı sıra, Ak Parti Kadın Kolları başkanı ile yöneticileri katıldılar.

Havanın yağışlı olması nedeniyle okul salonunda açılan otomatik sulama sistemi, açılır kapanır sera projesi, Aynalarda Simetri, Periskop, Bitkiye huzur veren ilaç, Metal çeken araç Sera etkisi, Mini Motorsiklet, Titreşim Motorlu Temizlik robotu gibi ilginç projelerin yer aldığı sergideki her çalışma ile yakından ilgilenen ve proje sahibi çocuklardan bilgiler alan Kaymakam Öztürk, kendilerini kutlayarak, başarılı bulduğunu belirtti ve çalışmalarında devam etmelerini istedi.