Binali Yıldırım, Melih Gökçek'le Melenağzı köy evinde kahvaltıda | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Binali Yıldırım, Melih Gökçek’le Melenağzı köy evinde kahvaltıda

Bu haber 12 Ağustos 2019 - 14:11 'de eklendi ve 64 kez görüntülendi.

65. Hükümetin Başbakanı ve Ak Parti İzmir milletvekili Binali Yıldırım, eşi Semiha Yıldırım ile birlikte, bayramını Akçakoca Melenağzı köyündeki yazlığında geçiren  Ankara Büyükşehir belediyesi eski başkanı Melih Gökçek’le kahvaltıda buluştu.

Yıldırım çiftine Düzce vali yardımcısı, Düzce milletvekilleri Ayşe Keşir, Fahri Çakır ve Ümit Yılmaz’ın yanı sıra, Düzce belediye başkanı Faruk Özlü, Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca belediye başkanı Okan Yanmaz eşlik etti. 

Basına kapalı olarak gerçekleşen kahvaltı buluşmasında nelerin konuşulduğu bilinemezken, Melih Gökçek kahvaltı fotoğrafının sosyal medya hesabından paylaştı. 

Bilindiği üzere Binali Yıldırım sel afetinden zarar gören Akçakoca’ya destek olmak amacıyla bayramda Akçakoca’ya geleceği sözünü vermiş ve bugün de eşi Semiha Yıldırım ile birlikte 2 günlük Akçakoca programına başlamıştı. 

Yıldırım çiftinin beraberindekilerle birlikte kahvaltının ardından selin yaraladığı Uğurlu ve Esmahanım köylerini ziyaret edeceği, saat 16.00 sularında da ilçe merkezinde vatandaşlar ve selzede esnafla bir araya geleceği bilgisine ulaşıldı.