Bolu'ya Lapa Lapa Kar Yağdı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

Bolu’ya Lapa Lapa Kar Yağdı

Bu haber 08 Nisan 2017 - 10:39 'de eklendi ve 60 kez görüntülendi.

Bu sabah saatlerinde TEM ve D-100 Karayolu’nun Bolu Dağı geçişinde kar yağışı etkili oldu. Sürücüler, Nisan ayında kar yağdığını görünce şaşırdı.

Nisan’da kar sürprizi! Düzce’de dün akşam saatlerinden itibaren aralıklarla etkili olan yağmur yağışı bu sabah erken saatlerden itibaren yüksek kesimlerde yerini kara bıraktı. Lapa lapa yağan kar ile birlikte özellikle D-100 Karayolu ve TEM’in Bolu Dağı kesimi beyaz örtü ile kaplandı. Yollarda bir olumsuzluk yaratmayan kar yağışına karşı tedbir amaçlı karayolları ekipleri çalışmalar yaptı.

Öte yandan Bolu da bu sabah karlı bir güne uyandı. Bazı mahallelerde araçların üzerinde biriken kar kalınlığı 4-5 santime ulaştı. Sabah işe gitmek için evlerinden çıkanlar, hizmetler.site Nisan ayında lapa lapa kar yağdığını görünce şaşkınlık yaşadı. Kar yağışı altında yürüyerek işyerlerine gidenler şemsiyeleriyle korunmaya çalıştı. Bazı vatandaşlar ise Nisan ayında yağan karın altında selfie çekti. Beyaz örtüyle kaplanan başka bir adres Abant’ta kar kalınlığının 10 santimetreye ulaştığı bildirildi.

Düzce Öncü Haber