BOŞ DÜKKANLAR MHP ADAY ADAYLARINI ŞAŞIRTTI | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

BOŞ DÜKKANLAR MHP ADAY ADAYLARINI ŞAŞIRTTI

Bu haber 12 Mayıs 2018 - 19:44 'de eklendi ve 53 kez görüntülendi.

MHP Düzce Milletvekili aday adayları, Parti’nin ilçe başkanlığı tarafından Akçakoca Ak Bey restaurantta verilen bir kahvaltıda bir araya geldi.

Kahvaltının ardından MHP İlçe Başkanı Mustafa Özensel’in ev sahipliği yaptığı programda aday adaylarının tanıtımı yapıldı ve programın ardından MHP heyeti Çınar Caddesindeki esnafları ziyaret etti.

MHP aday adaylarının esnaf ziyareti sırasında, dükkanlarda işletmecilerin haricinde hiçbir müşterinin olmaması nedeniyle şaşkınlıklar yaşandı.

MHP İl Başkanı Ümit Yılmaz ve diğer aday adayları esnaf gezisinde bir esnafın eleştirilerini can kulağıyla dinlediler.

Esnafın “Cumartesi günü olmasına rağmen bu güzelim ilçede hiç kimsenin olmaması bizleri üzmektedir” eleştirisinin ardından aday adaylarından Yılmaz, “İstanbul, Ankara gibi yoğun nüfusa sahip olan metropollere yakın olan bu güzelim ilçede yerli veya yabancı turist olmaması bizleri de üzmektedir. Ben MHP Milletvekili aday adayıyım. Kendim de Akçakocalıyım. Eğer bana veya diğer adaylarımıza görev verilirse Akçakoca’yı 3 ay değil 12 ay boyunca turizmi hareketli olan bir ilçe yapacağız. Projelerimiz de zaten bu yönde” dedi.