CHP AKÇAKOCA YÖNETİMİNDEN AK PARTİ TEŞKİLATINA ZİYARET | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP AKÇAKOCA YÖNETİMİNDEN AK PARTİ TEŞKİLATINA ZİYARET

Bu haber 12 Ocak 2018 - 12:54 'de eklendi ve 84 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin yeni ilçe yönetimi seçildikten sonra yaptığı ziyaretlerine bugün AK Parti teşkilatını ziyaretle devam etti.

Bugün saat 12.00’de yapılan ziyarete CHP heyetinin oldukça kalabalık olarak katıldıkları dikkat çekerken, ev sahibi AK Parti teşkilatının da konuklarını kalabalık bir yönetim grubu ile karşıladıkları görüldü.

İlk olarak bir konuşma yapan CHP ilçe başkanı Ömer Başar Akçakoca’nın yaşadığı belli başlı sorunlara işaret etti. Şehir içi trafiğinden 25 yıldır yapılmayan Melenağzı yoluna, Organize Sanayi bölgesinden üniversiteye kadar birçok alanda yürütülen ya da yürütülecek olan çalışmalar ile ilgili görüşlerini ifade etti.

Cumhuriyet Halk Partisi olarak yapıcı bir eleştiriden yana tavır içerisinde olduklarını özellikle vurgulayan Ömer Başar,  Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça’dan Akçakoca’ ya daha fazla yatırım getirilebilmesi konusunda daha sıkı çalışmaları gerektiğini, kendilerinden bunu beklediklerini ifade etti.

Ömer Başar’dan sonra konuşan Ak Parti İlçe Başkanı Dergah Akça nazik ziyaretlerinden ötürü Ömer Başar’a ve arkadaşlarına teşekkür ederek, ilçede hem belediye hem de hükümet imkanları ile yürütülen çok sayıda çalışma ve proje ile ilgili açıklamalar yaptı.

Uzunca süren sohbet bu projeler üzerine bazı eleştirilerin ve yeni önerilerin eklenmesiyle yaklaşık 1 saat sürdü.

Konuşmaların sonunda iki başkan ayağa kalkıp birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler ve basın mensuplarına dönerek, ”arkadaşlar, mevzu Akçakoca ise gerisi teferruattır” dediler.