CHP Düzce Koordinatör milletvekili Mahmut Tanal Akçakoca'da | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP Düzce Koordinatör milletvekili Mahmut Tanal Akçakoca’da

Bu haber 06 Haziran 2020 - 14:14 'de eklendi ve 2.667 kez görüntülendi.

Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul milletvekili ve aynı zamanda Düzce’den sorumlu koordinatör vekil Mahmut Tanal Akçakoca’da.

Önceki haftalarda meydana gelen yoğun sis ve iki gece sabaha kadar süren fırtınanın fındık arazilerine verdiği zararı yerinde tespit etmek ve fındık üreticilerini dinlemek üzere köy ziyaretlerine başlayacak olan Milletvekili Mahmut Tanal, ilk olarak Akçakoca’da partililerle birlikte bir kahvaltıda buluştu.

Ayazlı Tutaste Kafe’de yapılan kahvaltıya CHP Düzce İl Başkanı Haluk Demir, İl Başkan Yardımcısı Naim Top, Akçakoca İlçe Başkanı Tuğrul Abanoz, İlçe Kadın Kolları Başkanı Saadet Yüncel ve eski ilçe başkanları Turan Güler ve Hamdi Deniz katıldı.

Birlikte yapılan kahvaltının ardından fırtınadan zarar gören köylerin ve üreticilerin ziyaret edilerek taleplerinin dinlenmesi için ziyaret programı yapıldı.

Kahvaltı sonrasında, Akçakoca’daki köylere ziyarete çıkan CHP’li heyet ilk olarak Çayağzı köyüne gitti.

Burada köy muhtarı Rıdvan Acat tarafından karşılanan CHP heyeti, saha sonra fındık üreticilerini dolaşarak sorunlarını dinledi.

Çayağzı köyünde vatandaşların yoğun bir ilgisiyle karşılanan CHP heyetinin bu köydeki çalışmalarını tamamladıktan sonra program dahilinde olan diğer köylere geçecekleri öğrenildi.

 

 

 

 

.