CHP DÜZCE YÖNETİMİNDEN KILIÇDAROĞLU'NA ZİYARET | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP DÜZCE YÖNETİMİNDEN KILIÇDAROĞLU’NA ZİYARET

Bu haber 06 Şubat 2020 - 11:39 'de eklendi ve 41 kez görüntülendi.

Geçtiğimiz ay gerçekleşen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Düzce Merkez İlçe Kongresinde başkanlığa seçilen Can Koyuncu önderliğindeki Merkez İlçe Yönetimi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun daveti üzerine Meclis Grubuna davet edildi.

CHP Düzce Merkez İlçe Yönetimi burada haftalık olağan grup toplantısına katıldı. Toplantıdan sonra Can Koyuncu ve Yönetim Kurulu Üyeleri CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu TBMM’deki makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Koyuncu, Kılıçdaroğlu’na Düzce halkının selamlarını getirdiğini ifade ederken, Kılıçdaroğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Düzce’nin kendisi için özel bir yeri olduğunu dile getirdi.

Kılıçdaroğlu, ayrıca “Yeni Merkez İlçe Yönetiminin genelinin genç bir ekip olduğunu ve seçilen genç arkadaşlarımızın partimizin tabanından oluştuğunu biliyorum. Kadınlarımızın ve gençlerimizin siyasette daha aktif roller alması gerekiyor” dedi.

Ardında söz alan Koyuncu ise yaptığı konuşmada, “Genç ve liyakatli bir kadro oluşturmaya özen gösterdik. Bunun yanında Düzce Gençlik Kollarında görev yapmış arkadaşlarımızla yönetimde görev aldık. Listemizde Gençlik Kolları İl Başkanlığı yapmış 5 arkadaşımız, Gençlik Kolları İl Başkan Yardımcılığı görevinde bulunmuş 3 arkadaşımız, Genel Merkezimizde Halkçı Liseliler (Halk-Lis) MYK Üyeliği yapmış bir arkadaşımız bulunmaktadır. Bizler yaşadığımız şehrimize Düzce’mize hizmet edebilmek adına böylesine güzel bir oluşumda yan yana gelerek Düzce’mizin huzuruna çıktık” şeklinde konuştu.

Kılıçdaroğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek yeni seçilen Düzce Merkez İlçe Başkanı Can Koyuncu ve Yönetim Kurulu Üyelerini tebrik etti.  

Ziyaret, hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.