CHP HAYIR Gerekçelerini Bu kez Akkaya Köyü'nde Anlattı | Akcakoca Gazetesi

SON DAKİKA

CHP HAYIR Gerekçelerini Bu kez Akkaya Köyü’nde Anlattı

Bu haber 29 Mart 2017 - 11:41 'de eklendi ve 50 kez görüntülendi.

CHP İlçe Örgütü’nün 16 Nisan referandumuna yönelik çalışma adresi bu kez Akkaya köyü idi. Bir önceki dönemin Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak ve CHP’nin eski ilçe başkanlarından Selçuk Yanmaz’ın ayrı ayrı konuşmalar yaptığı toplantıya köy halkının ilgisi yüksekti.

Akkaya köyü muhtarlık binasında gerçekleşen toplantıda, Fikret Albayrak Anayasa değişiklik paketine neden hayır dediklerini gerekçeleriyle anlattı.

Albayrak’ın konuşmalarına sorularla ve fikirleriyle katkı veren Akkaya köyü sakinleri, yeni anayasa paketiyle neyin yapılmaya çalışıldığı üzerine kendi görüşlerini de misafir heyete anlattılar.

Soruların oldukça fazla sorulduğu toplantıda, içinden geçilen süreçte yaşanan bazı iç ve dış meseleler de etraflıca ele alındı.

Toplantı sonrasında görüşlerine başvurduğumuz Fikret Albayrak, bu toplantılara vatandaşların hem fazlaca ilgi göstermelerinden hem de soru ve görüşleriyle tartışmalara katılıyor olmasından son derece memnun olduklarını ifade etti.

Anayasa referandumuna yönelik olarak vatandaşların konuya çok hassas yaklaştıklarını da sözlerine ekleyen Albayrak, HAYIR çalışmalarına olan ilginin bu yoğun tempolu günlerde kendilerini daha çok motive ettiğini söyleyerek, HAYIR’cılar olarak aynı azim ve kararlılıkla çalışmalara devam edeceklerini söyledi.